Restaurace

Na venkovním grilu připravíme tyto dobroty: čerstvé pstruhy, různé druhy stejků z Biofarmy, zeleninu...

 

    • ... grilovaný hermelín, žampiony, klobásy, vlastní poctivé Burgry. V naší letní restauraci klademe hlavní důraz na kvalitu a čerstvost surovin, jednoduchost zpracování, bez dochucovadel, minimum tuku a maximum vlastních produktů.
    • Můžete navštívit naší malou bylinkovou zahrádku (ostatní bylinky včetně zeleniny si pěstujeme sami nedaleko restaurace). Na venkovním grilu, kde topíme pouze dřevem, Vám na nerezovém roštu a grilovacím kamenu, který pochází z místního kamenolomu v Mrákotíně, připravíme nejen tyto dobroty: čerstvé pstruhy, různé druhy stejků z Biofarmy, grilovaný hermelín, žampiony, zeleninu, klobásy, vlastní poctivé Burgry.
    • Rožníme selátka či kýty, vyrábíme vlastní utopence, nakládaný hermelín a vynikající polévky. Nabídka se neustále mění dle sezóních surovin. Hostům se snažíme vyjít maximálně vstříc.
    • V sezóně Vám nabízíme i plný snídaňový servis.
  • Naše restaurace nabízí kromě letního i vnitřní sezení. Útulné prostředí láká k delšímu posezení. Zvláště v pozdních večerních, či brzkých ranních hodinách přijde teplé a suché posezení vhod.
Kemp Telč
Kemp Telč
Kemp Telč
Kemp Telč
Galerie restaurace

Naši partneři