Služby

V naší letní restauraci klademe hlavní důraz na kvalitu a čerstvost surovin, jednoduchost zpracování, bez dochucovadel, minimum tuku a maximum vlastních produktů. 

Můžete navštívit naší malou bylinkovou zahrádku (ostatní bylinky včetně zeleniny si pěstujeme sami nedaleko restaurace).
Na venkovním grilu, kde topíme pouze dřevem, Vám na nerezovém roštu a grilovacím kamenu, který pochází z místního kamenolomu v Mrákotíně, připravíme nejen tyto dobroty: čerstvé pstruhy, různé druhy stejků z Biofarmy, grilovaný hermelín, žampiony, zeleninu, klobásy, vlastní poctivé Burgry.
Rožníme selátka či kýty, vyrábíme vlastní utopence, nakládaný hermelín a vynikající polévky. Nabídka se neustále mění dle sezóních surovin. Hostům se snažíme vyjít maximálně vstříc.
V sezóně Vám Kemp Telč "U Roštěnky"nabízí i plný snídaňový servis.

 

Více: Restaurace

Slavíte narozeniny, výročí nebo jenom to, že jste přežili další týden v práci? Chcete pro své přátele a spoluslavící uspořádat domácí grilovačku nebo rožnění prasátka? Kemp Telč "U Roštěnky" se o Vás postará. Zavolejte nebo napište přes kontaktní formulář a domluvte si termín. Rádi vše připravíme na míru a vy se nebudete muset o nic starat.

Pokud víte, že se vaše oslava protáhne, nemusíte řešit odvoz domů. Kemp Telč "U Roštěnky" Vám zajistí přespání přímo v areálu, nebo v penzionu kousek od Telčského náměstí.

Během oslavy si můžete také zasportovat na hřišti (fotbálek, volejbal, ...). Oslava uspořádaná U Roštěnky tak pro vás bude laděná v pohodovém duchu s atmosférou "jako doma :-)", jen s tím rozdílem, že se nemusíte o nic starat.

Více: Oslavy a akce

Chatky
V roce 2013 a 2014 jsme zrekonstruovali původní objekt dřevěných převlékáren, které jsme upravili na jednoduše vybavené, ale příjemně útulné chatky (pokojíčky). Jsou pro Vás připravené čtyři chatky se 4 lůžky (rozměry 2,5m x 3,5m) a dvě chatky s 8 lůžky (rozměry 6m x 4m). Celkem tedy 32 míst. V každé chatce jsou poschoďové postele, lednice, stůl, židle, policová skříň, poličky, světlo, el. zásuvka a věšáky.

  • z chatek můžete jít přímo do rybníka Roštejn, který je vzdálen 10m
  • sprchy a toalety jsou v objektu letní restaurace vzdálené 30m 

Stanování
Pro milovníky klasického trempování je k dispozici dostatečně veliká upravovaná louka. Vše potřebné je ve vzdálenosti do 40m.

  

Více: Ubytování

Pravidelně pořádáme sportovní akce pro děti a dospělé. Aktuální seznam akcí najdete v programu. Pokud se Vám některá z avizovaných akcí zalíbí a budete se jí chtít zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat.

Kemp Telč "U Roštěnky" každoročně pořádá velmi oblíbené turnaje ve fotbálku, volejbale a hlavně velmi oblíbené a divácky atraktivní nohejbalové turnaje. Potřebné vybavení je součástí kempu. Stačí jen mít chuť, sestavit team a vyzvat nějakého soupeře. Nebo se přímo zúčastnit hromadného a plánovaného turnaje o ceny.

Zkrátka nepřijdou ani vaše ratolesti. Pro děti pořádáme dětské dny a areál je vybavený atrakcemi pro malé i nejmenší. Děti si tak mohou hrát, zatímco si hrajete, bavíte se nebo i odpočíváte vy.

  

Více: Sportovní akce

Naši partneři