O Kempu Telč "U Roštěnky"

 

 

Co Vám budeme povídat. To, že jsme neuvěřitelně milí, přátelští a krásní, jistě již poznáte na první pohled z našich parádních fotek. Ale to, že jsme kromě toho také nadprůměrně šikovní, rozumní a děláme vše srdcem, to Vás oslní až na místě.

V jednoduchosti je krása a to uznáváme i v kuchyni…co zvládneme, snažíme si vypěstovat sami, co ne, víme kde si sehnat v dobré kvalitě. Například hovězí steaky z nedaleké biofarmy, čerstvé pstruhy od místních rybářů, kteří Vám z potoka připlavou rovnou na talíř, akorát si cestou odpočinou chvilku na grilu. V kombinaci s tajemnými rostlinkami z naší bylinkové zahrádky a příjemnou okolní atmosférou Vám vykouzlíme takové chuťové zážitky a takový úsměv na tváři, že se budete olizovat ještě v zimě a těšit se, až zase otevřeme.

A pokud nemyslíte jako někteří jedinci pořád jenom na jídlo, určitě najdete vyžití i jiného rázu – sportovních aktivit je tu mnoho, voda je čistá tak, že se v ní usídlila račí rodinka a okolní příroda láká k výletům.  Až Vás toto vše v kombinaci s kvalitní a chutnou krmí a ležením na pláži příliš znaví  a nebude se Vám chtít domů, tak proč nepřespat v našich chatičkách, ve stanu či pod širým nebem? To vše u nás najdete…. O kytary a zpěv v létě není nouze, sportovní turnaje jsou téměř každý víkend a děti si také přijdou na své.

A vychlazené pivo nebo naše oblíbené domácí bezinkové mojito na sluníčku v pohodičce jen tak na zahrádce musí potěšit snad každého.

Děláme vše opravdu poctivě a jde nám především o to, abyste byli spokojeni a rádi se vraceli - pak budeme spokojení i my. Jakákoliv výtka, kritika či nápad je pro nás motivací, která nás posouvá a zlepšuje. Tak to s tou kritikou moc nepřehánějte, abychom náhodou nezpychli.

 

Těší se na Vás Váš tým U Roštěnky.

Pokud se Vám video nezobrazuje správně, klikněte ZDE >>

 

 

 

 

Co všechno kemp Telč "U Roštenky" nabízí:

  • Rožnění a grilování snad všeho, na co si vzpomenete. 
  • Vaření z čerstvých surovin je pro nás samozřejmostí.
  • Ubytování v letních chatkách a možnost stanování
  • Dobré pivo, limonády, letní osvěžující drinky a občerstvení v naší restauraci
  • Možnost zorganizování oslav a večírků na klíč
  • Sportovní vyžití a příjemné koupání
  • Strategické místo k pořádání výletů za okolními památkami
  • Wi-Fi pokrytí v celém areálu zdarma

wifi dostupné v celém areálu

grilovani.jpg

Naši partneři